Кошик
1 відгук
УкраїнаКиїввул. Бажова 13/9, оф.102100
+380
44
558-44-90
+380
66
889-31-98
Рекламне виробництво
Лазерна порізка

Лазерна порізка

Ми надаємо послуги лазерної порізки і гравіювання різних пластиків, дерева і деяких інших матеріалів. Точність лазерного різання 0,1 мм, при такій же товщині різу, що дає можливість гравіювання дуже дрібних деталей.

Розмір робочої області лазерного гравера 1180 х 980 мм, максимальна товщина матеріалу 20 мм.

Основною перевагою лазерної порізки пластиків перед фрезеруванням та іншими способами обробки є можливість нанесення тонких ліній і порізки дрібних деталей, а також отримання гладкого зрізу пластика без додаткової обробки. Торець прозорої деталі виходить прозорим, а при використанні кольорових пластиків - торці НЕ біліють, а зберігають ті ж кольори, що поверхня самого матеріалу.

Лазерне гравіювання по дереву дає темний коричневий колір, як і при будь-якому іншому способі гравіювання. При різанні дерева і паперу можливо досягти ефекту обпаленого краю, який часто присутній в дизайні штучно зістарених речей.

Неймовірно красиво виглядає підсвічений в торець акрил з нанесеним лазерним гравіюванням. В цілому, такий спосіб обробки відкриває масу варіантів дизайну як для реклами, так і для деталей інтер'єру.