Кошик
1 відгук
УкраїнаКиїввул. Бажова 13/9, оф.102100
+380
44
558-44-90
+380
66
889-31-98
Рекламне виробництво
Створення мережі інтерактивних POS терміналів

Створення мережі інтерактивних POS терміналів

Створення мережі інтерактивних POS терміналів
влево
 • Створення мережі інтерактивних POS терміналів, фото 2
 • Створення мережі інтерактивних POS терміналів, фото 3
вправо
 • Під замовлення
 • Оптом і в роздріб

Гуртові та роздрібні ціни уточнюйте

Створення мережі інтерактивних POS терміналів
Створення мережі інтерактивних POS терміналівПід замовлення
Гуртові та роздрібні ціни уточнюйте
+38044558-44-90
рецепція
 • +38066889-31-98
  менеджер
+38044558-44-90
рецепція
 • +38066889-31-98
  менеджер

Замовлення тільки за телефоном

 • Графік роботи
 • Адреса та контакти
Опис
Інформація для замовлення

Ми пропонуємо Вам створити мережу POS-терміналів, пов'язаних між собою через інтернет.

Ви зможете віддалено змінювати програми одночасно на всіх терміналах або на якихось окремо взятих, запускати рекламу в залежності від наявності продукції, або існуючих акцій в даному місці продажу.

Є можливість створення загальної статистики по всім існуючим терміналам, або окремо за конкретними регіонами. У Вас є одна, інтуїтивно зрозуміла, зручна адмін-панель, доступ до якої обмежує тільки наявність інтернету. За допомогою неї можна управляти контентом на будь-якому терміналі, користуючись тільки Вашим персональним комп'ютером або іншим пристроєм. Немає необхідності залучати людей, які б їздили та змінювали інформацію. Все набагато простіше! До того ж, є можливість забезпечити різні рівні доступу для різних співробітників компанії, можливість створити загальну базу даних про співробітників, клієнтів, продукцію та багато іншого.

Одною з основних переваг мережі POS-терміналів – це можливість вести загальну статистику. Ви зможете переглядати необхідну інформацію, задаючи необхідні Вам параметри та обмеження, відстежувати активність в залежності від регіонів, місць продажу, часу доби, проведених акцій і т.д. Таким чином, ще більше вивчати свою аудиторію. А заохочуючи потенційних покупців заповнювати анкети, можна таргетувати по віку, статусній приналежності та іншим характеристикам цільової аудиторії. Так само є можливість переглядати теплові карти, які наочно відображають скільки кліків приходиться на кожну область монітора. Їх використовують, щоб побачити зони, які найбільше привертали увагу відвідувачів і, відповідно, визначити інтереси потенційних покупців. Дана статистика може надаватись як по одному конкретному терміналу, так і по всім встановленим терміналам.

Ми надаємо будь-яку необхідну для аналітики інформацію по POS-терміналам у зручній для Вас формі!

 • Ціна: Гуртові та роздрібні ціни уточнюйте